کارت ویزیت فست فود
کارت ویزیت فست فود
کارت ویزیت فست فود
کارت ویزیت فست فود

کارت ویزیت فست فود رضا

برای دانلود فایل لایه باز این طرح کلیک کنید

ویژگی های لایه باز :

فایل لایه باز ، کارت ویزیت فست فود و ساندویچی  در اندازه 6*9  سانتیمتری ، با فرمت psd ، که قابل ویرایش در نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور است .

این طرح کاملا لایه باز طراحی شده است و قابل استفاده در طراحی بنر ، پوستر و... می باشد .

همانطور که مشاهده کردید این طرح ، ترکیبی از استوک پیتزا ، همبرگر ، سیب زمینی و با رنگ های زرد و قرمز طراحی شده .

جهت سفارش طراحی کلیک کنید

در اینجا ۸ دلیل مهم بودن کارتهای ویزیت آورده شده است

۰۱٫ سهولت دادن به اطلاعات تماس


دلیل کارت ویزیت که هنوز در گردش است این است که آنها اطلاعات تماس را با سهولت تحویل می دهند. اطلاعات تماس یک شرکت برای مشتریان بسیار حیاتی است. تمام اطلاعات تماس شما مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن در کارت موجود است. گیرنده می تواند کارت را به راحتی در یک کیف پول یا در کشوی اداری قرار دهد. بدین ترتیب این کارتها در یافتن سریع جزئیات شرکت می توانند مفید باشند.

برخی از دستگاه های دیجیتالی مانند آیفون ها و تلفن های اندرویدی می توانند اطلاعات را به تلفن دیگری ارسال کنند. اما این تنها زمانی اتفاق می افتد که دستگاه دیگر سازگار باشد. همه مشتریان بالقوه شما ممکن است تلفن های سازگار نداشته باشند. این باعث می شود این کارت ها برای همه مشاغل ضروری باشد.

۰۲٫ لمس شخصی کنید


هنگام ارائه کارت ویزیت ، مشتریان فقط اطلاعات تماس را دریافت نمی کنند. دست و پنجه نرم های زیادی با تبادل این کارت ها انجام می شود. هر دو طرف تشکر می کنند و به یکدیگر سلام می کنند. علاوه بر این ، آنها وقت خوبی را هنگام صحبت کردن می گذرانند و به خوبی ارتباط می گیرند. آنها اطلاعات تماس خود را از طریق کارتها در یک محیط دوستانه به اشتراک می گذارند. این گرما در ایجاد رابطه با مشتری کمک می کند.

با این حال ، فراموش نکنید که کیفیت کارتها اهمیت دارند. در حالی که گرمی شخصی در به اشتراک گذاشتن کارت ها ضروری است ، کیفیت و مواد و کیفیت آنها از نظر حرفه ای شما را به یاد مشتری می اندازد. بث رامزی ، سخنران و نویسنده برجسته در زمینه راه اندازی و توسعه اقتصادی ، توصیه می کند از فلز به عنوان ماده ای برای ایجاد کارت استفاده کند. او می گوید: ” کارت ویزیت فلز یک سرمایه گذاری خوب است ، به خصوص اگر می خواستید مگنتو را ملاقات کنید. او چاره ای جز جذب شما نخواهد داشت. “

۰۳٫ یک برداشت اول سریع ایجاد کنید


هر مشاغل جدی که باید انجام شود باید توجه مشتریان هدف خود را به خود جلب کند. به دلیل حواس پرت بسیاری ، اکنون توجه مردم در حال افزایش است. بنابراین ، برداشت اول فوری بر مخاطب هدف از همه ضروری تر می شود.

طراحی کارت ویزیت جذاب و خوش فکر ، چشم را به خود جلب می کند و جلوه مطلوبی از یک تجارت ایجاد می کند. یک آرم شرکت ، با سلیقه نمایش جزئیات شرکت ، استفاده از رنگ های مناسب و نوع نام تجاری مطمئناً ظاهری حرفه ای به کارت می بخشد. این باعث می شود یک برند برای مشتریان قابل تشخیص باشد.

به دنبال طراحی کارت ویزیت هستید؟

ما به هزاران صاحب مشاغل از سراسر جهان با نیاز به طراحی کارت ویزیت خود کمک کرده ایم.
طراحی کارت ویزیت خود را دریافت کنید و نقل قول رایگان دریافت کنید

۰۴٫ مناسب در برخی فرهنگها


در برخی فرهنگ ها کارتهای ویزیت جایگاه برجسته ای دارند. برای آنها کارت ها بخشی از آئین های تجاری است. به عنوان مثال ، اگر در هنگ کنگ تجارت می کنید ، وقتی شخصی به شما کارت می دهد ، می توانید کارت ویزیت خود را در عوض ارائه دهید.

اگر کارت خود را به اشتراک نگذارید ، مطمئناً مشتری را از دست خواهید داد. به طور مشابه ، در ژاپن ، مشتریان کیفیت مقاله کارت خود را می بینند تا قضاوت کنند که کار شما چقدر کارآمد است و خود را اداره می کنید.

اما ، هنگام ایجاد ایده های کارت ویزیت ، ضروری است که طراحی آرم شما به صورت برجسته از یک طرف ظاهر شود. این آرم و اطلاعات تماس دلایلی است که برای این کارت ایجاد کرده اید.

۰۵٫ آنها را به ابزار بازاریابی مستقیم تبدیل کنید


کارت ویزیت سفارشی مدرن یک ابزار بازاریابی مستقیم است. در حالی که بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی ایمیل و سایر روش های بازاریابی منجر به مشتری و مشتریان بالقوه می شوند ، هنوز کارتهای ویزیت مؤثرتر هستند. این به دلیل ملاقات حضوری است که با به اشتراک گذاری کارت ها انجام می شود.

وقتی اتفاقی در هر مکان از جمله در سالن های فرودگاه و کنفرانس های صنعتی می رود ، یک سرب بالقوه را برآورده می کنید ، فقط کارت خود را به آنها بدهید. فقط کافی است بعضی از کارت ها را همیشه در جیب خود داشته باشید تا بتوانید مستقیماً در هر کجا که آنها را پیدا کنید ، از آنها چشم پوشی کنید.

۰۶٫ تجارت خود را ارجاع دهید


کارتهای ویزیت همچنین باید به مهارتهای شما یا شغل شما اشاره کنند. دادن نام شرکت و اطلاعات تماس با شما کافی نیست. اگر کارت شما به گیرنده این امکان را می دهد که از مهارت اضافی شما آگاهی داشته باشد ، به ایجاد ارجاع کمک می کند. فرد گیرنده می تواند شغل و مهارت های شما را به شخصی که به دنبال آن دسته از مهارت ها است ، ارجاع دهد. این مهم است که شما با افراد با پیشینه های مختلفی روبرو شوید. آنها می توانند تجارت شما را به دیگران ارجاع دهند.

اما ابتدا مطمئن شوید که طراحی کارت شما به اندازه کافی خوب است تا مجبور به مراجعه ارجاع شود. بنابراین ، ارائه دهنده خدمات صالح طراحی گرافیک را استخدام کنید که بتوانند تأثیر مطلوب را از طراحی ایجاد کنند. از عناصر رنگ ها ، متن ها ، تصاویر و آرم ها با عاقلانه استفاده کنید تا پیام مارک خود را به طور موثر منتقل کنید. اگر گیرنده کارت تحت تأثیر قرار بگیرد ، شانس شما برای مراجعه بیشتر مراجعه می کند.

۰۷٫ اعتماد سازی


به دلیل داشتن فضای بسیار رقابتی در بازار ، مشتریان باید به یک شرکت و محصولات آن اعتماد داشته باشند. اگر به پیشنهادات یک شرکت ایمان نداشته باشند ، فقط خرید می کنند. کارتهای ویزیت می توانند تا حدی نقص اعتماد را از بین ببرند.

از آنجا که در هنگام به اشتراک گذاری کارت ها ، تبادل گرمی و تبریک های شخصی زیادی رد و بدل می شود ، به ایجاد اعتماد قابل توجهی کمک می کند. علاوه بر این ، یک طراح گرافیک حرفه ای می داند که چگونه می تواند رنگ ها و غیره را در طراحی کارت گنجانده تا اعتماد را به وجود آورد. طراحی کارت که به صورت سازمان یافته ظاهر می شود ، برای تجارت خوب صحبت می کند.

۰۸٫ آن را به ابزار شبکه خود تبدیل کنید


بیشتر مشاغل واقعاً در دنیای دیجیتال امروز اتفاق می افتد. این به گسترش شبکه شرکتها کمک شگرفی کرده است. می توانید سریعاً از طریق ایمیل و غیره با صدها نفر ارتباط مجازی برقرار کنید. اما این شانس ملاقات حضوری با مشتریان را از بین می برد. هیچ جایگزینی برای شبکه های چهره به چهره وجود ندارد که روش معمول ثابت شده در ایجاد روابط باشد.

کارت های ویزیت نقش مهمی در ایجاد فرصت ها دارند. آنها به دلیل قدرت شبکه های شخصی به افزایش فروش کمک می کنند. به یاد داشته باشید که با یک برنامه شبکه خوب ، تجارت شما می تواند یک هویت واقعی برند را بسازد. کارتهای ویزیت به طور چشمگیری در ایجاد زنجیره ای از روابط شخصی کمک می کنند.

بنابراین ، این دلایل اصلی برای مشاغل در تمام مقیاس هاست که برای رشد خود باید از کارت های کارت ویزیت استفاده کنند. اما نتایج به توانایی شما در کشف پتانسیل کارت در ساخت شبکه شما بستگی دارد. بدون شک اگر بتوانید آنها را به عنوان بخشی از برنامه کلی بازاریابی خود بسازید ، اینها ابزارهای بازاریابی بسیار خوبی هستند.

 

برای سفارش طراحی کارت ویزیت کلیک کنید

نمونه های بیشتر

مشاوران آنلاین هستند